Naši věštci

Čarodějka Kasandra

Věřím tomu, že je život ve dvou krásnější a že si každý zaslouží mít po boku svou pravou lásku, která ho činí šťastným. Patřím k čarodějkám, jež dokáží přivolat lásku a zkrotit každou nevěru.

kód 1

Detail věštce

Šaman Rafael

Trápí vás generační kletba, které se nemůžete zbavit? Přejete si mít dobré sousedské vztahy a chcete, aby se vám dařilo v práci? Pracuji s cikánskými kartami a odstraňuji zlo a černou magii.

kód 2

Detail věštce

Vědma Klaudie

Vím, jak vás ochránit před černou magií. Dokážu předpovědět vaši budoucnost z cikánských karet, odstranit kletby a uřknutí a také vám dovedu přičarovat pravou lásku pomocí bílé magie.

kód 3

Detail věštce

Vědma Rozalinda

Před více než 30 lety jsem se začala zabývat cikánskými kartami. Jejich unikátnost spočívá v tom, že vznikly na základě silné spirituality cikánských kmenů a jejich prostřednictvím je možné zodpovědět jakoukoliv otázku.

kód 4

Detail věštce

Vědma Iris

Zajímá vás, co bude ve vašem životě dál? Chcete vědět, kdy potkáte pravou lásku? Nebo přemýšlíte nad tím, jak odstranit negativní energie ze svých minulých životů, které vás brzdí v cestě za štěstím?

kód 5

Detail věštce

Vědma Aranka

Věštbou a výkladem karet se zabývám přes 20 let. Výkladu karet se v naší rodině věnujeme již po 4 generace. Tento dar se u nás dědí z pokolení na pokolení. Nabízím Vám pomocí karet ukázat to, co Vás v budoucnosti čeká, nebo Vám poukázat směr na správnou cestu, kterou se máte dát.

kód 6

Detail věštce

Vědma Milena

Nabízím skutečnou věštbu cikánských karet, tarotových karet a andělských karet zaměřenou na minulost, budoucnost, lásku, vztahy, finance, práci a na co si dát v životě pozor.

kód 7

Detail věštce

Vědma Samanta

Mé jméno je Samanta a již více než 30 let se zabývám I-ťingem, astrologií, numerologií a výkladem karet. Tato práce je pro mě životní cestou a také možností, jak pomáhat lidem, kteří hledají odpovědi na své otázky.

kód 8

Detail věštce