Naši věštci

Čarodějka Kasandra

Věřím tomu, že je život ve dvou krásnější a že si každý zaslouží mít po boku svou pravou lásku, která ho činí šťastným. Patřím k čarodějkám, jež dokáží přivolat lásku a zkrotit každou nevěru.

kód 1

Detail věštce

Šaman Mustafa

Mé jméno je Mustafa a dokáži Vám přivolat vysněnou lásku či Vám pomoci odstranit veškeré životní překážky. To vše dělám již dvacet let. Jsem tu pro Vás a těším se na Vaše příběhy.

kód 2

Detail věštce

Vědma Klaudie

Vím, jak vás ochránit před černou magií. Dokážu předpovědět vaši budoucnost z cikánských karet, odstranit kletby a uřknutí a také vám dovedu přičarovat pravou lásku pomocí bílé magie.

kód 3

Detail věštce

Vědma Rozalinda

Před více než 15 lety jsem se začala zabývat cikánskými kartami. Jejich unikátnost spočívá v tom, že vznikly na základě silné spirituality cikánských kmenů a jejich prostřednictvím je možné zodpovědět jakoukoliv otázku.

kód 4

Detail věštce

Vědma Iris

Zajímá vás, co bude ve vašem životě dál? Chcete vědět, kdy potkáte pravou lásku? Nebo přemýšlíte nad tím, jak odstranit negativní energie ze svých minulých životů, které vás brzdí v cestě za štěstím?

kód 5

Detail věštce

Vědma Jana

Jmenuji se Jana. Narodila jsem se ve znamení kozoroha. Nadpřirozené schopnosti mám odmalička – zdědila jsem je totiž po své babičce. První vize jsem měla v sedmi letech.

kód 6

Detail věštce

Vědma Sofie

Mé jméno je Sofie a již více než 30 let se zabývám I-ťingem, astrologií, numerologií a výkladem karet. Tato práce je pro mě životní cestou a také možností, jak pomáhat lidem, kteří hledají odpovědi na své otázky.

kód 7

Detail věštce

Vědma Milena

Nabízím skutečnou věštbu cikánských karet, tarotových karet a andělských karet zaměřenou na minulost, budoucnost, lásku, vztahy, finance, práci a na co si dát v životě pozor.

kód 8

Detail věštce