Naši věštci

Čarodějka Kasandra

Věřím tomu, že je život ve dvou krásnější a že si každý zaslouží mít po boku svou pravou lásku, která ho činí šťastným. Patřím k čarodějkám, jež dokáží přivolat lásku a zkrotit každou nevěru.

kód 1

Detail věštce

Šaman Rafael

Trápí vás generační kletba, které se nemůžete zbavit? Přejete si mít dobré sousedské vztahy a chcete, aby se vám dařilo v práci? Pracuji s cikánskými kartami a odstraňuji zlo a černou magii.

kód 2

Detail věštce

Vědma Klaudie

Vím, jak vás ochránit před černou magií. Dokážu předpovědět vaši budoucnost z cikánských karet, odstranit kletby a uřknutí a také vám dovedu přičarovat pravou lásku pomocí bílé magie.

kód 3

Detail věštce

Vědma Rozalinda

Před více než 30 lety jsem se začala zabývat cikánskými kartami. Jejich unikátnost spočívá v tom, že vznikly na základě silné spirituality cikánských kmenů a jejich prostřednictvím je možné zodpovědět jakoukoliv otázku.

kód 4

Detail věštce

Vědma Iris

Zajímá vás, co bude ve vašem životě dál? Chcete vědět, kdy potkáte pravou lásku? Nebo přemýšlíte nad tím, jak odstranit negativní energie ze svých minulých životů, které vás brzdí v cestě za štěstím?

kód 5

Detail věštce

Šaman Abdul Hasan

Říkají mi Abdul, do vínku mi byl dán dar jasnovidnosti a umění předpovídat budoucnost. Toto umění se v mé rodině dědilo skrze linii žen, má pra-pra-pra babička Anna byla čarodjkou a žila na území České republiky a do “učení” mě také vzala v útlém věku jedna uznávaná cikánská čarodějka a vědma.

kód 6

Detail věštce